Firemní jóga

Firemní Jóga je program, kde instruktor vede kurzy jógy přímo na místě vašeho podnikání. Je to pohodlné a povzbuzující. Vše, co potřebujete, je otevřený prostor, kde se můžete volně pohybovat. Hodina jógy probíhá obvykle v konferenční místnosti, tělocvičně, nebo venku na čerstvém vzduchu. Je skvělé zacvičit si jógu ráno před prací, v poledne, nebo po práci. Jóga na pracovišti poskytuje mnoho výhod, včetně relaxace, zvládání stresu, zlepšení pozornosti a celkového zdravotního stavu.

Powerjóga

Powerjóga je dynamické cvičení s cílem uvolnit, protáhnout a posílit celé tělo. Jde o vyvážené propojení klasické jógy s moderními druhy cvičení. Pomáhá při redukci hmotnosti, zlepšuje pružnost a ohebnost vašeho těla, zklidňuje nervový systém a nabíjí vás pozitivní energií. Dále přispívá k lepší koordinaci pohybů a příznivě ovlivňuje zejména stabilitu těla, jelikož během cvičení aktivujete hluboko uložené stabilizační svaly, jež jsou zodpovědné za správné držení těla. 

Jógou proti stresu

Naše kurzy jógy či powerjógy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a všechny úrovně pokročilosti. Firemní jóga se stala pro mnoho společností běžnou záležitostí, jelikož si zaměstnavatelé uvědomují výhody těchto lekcí. V Praze jóga pomáhá mnoha našim klientům vypořádat se se stresem, který město zatěžuje jako vedlejší produkt rušného životního stylu. Polední pauza na jógu může pomoci zabránit "energetickému propadu", který často padne na zaměstnance po poledni.

Paddlejóga

Pokud hledáte zajímavou výzvu, jóga na paddleboardu je to pravé pro vás. Protáhněte si tělo při vaší oblíbené józe v netradičním pojetí. Paddlejóga se cvičí na speciálním prkně, plovoucím na vodě. Vzhledem k tomu, že podložka je nestabilní, dochází k lepšímu zapojení vnitřních svalů pro udržení rovnováhy. Nemějte však obavy, naši lektoři vám se vším poradí. Chceme se s vámi podělit o klid, který přináší kontakt s vodou a zároveň zprostředkovat potěšení z osvěžující přírodní atmosféry.

Jeden tým

Firemní jóga vede k lepšímu způsobu myšlení, který má silný vliv na celkovou kulturu, stejně jako na výkon a celkovou náladu ve firmě. Lekce jógy v práci poskytnou zaměstnancům prostředí podporující týmovou práci. Jóga nabízí duševní i tělesnou pohodu, harmonii a zklidnění. Cvičení jógy by mělo pomoci odbourat chronický stres, naučit vás relaxovat a načerpat novou energii. Jóga je cvičení pro každého, kdo se chce cítit lépe a zlepšit svojí kondici.

Co potřebujete

Přemýšlíte nad tím, co na sebe? Je to velice jednoduché. Svůj účel splní jakékoli lehké pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte dobře a které nijak neomezuje váš pohyb. Jelikož se jóga cvičí naboso, nepotřebujete žádnou speciální obuv. Pokud chcete, můžete mít po ruce jógové ponožky na závěrečnou relaxaci. Pro zahřátí se hodí i mikina či sportovní bunda, kterou je možné použít také k podložení hlavy. Při každé lekci vám rádi poskytneme jóga podložku na cvičení.